O mnie

Jestem adwokatem wpisanym na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie, który od 2010 r. z sukcesem reprezentuje Klientów indywidualnych i korporacyjnych w złożonych i eksponowanych postępowaniach karnych, cywilnych, gospodarczych oraz administracyjnych na terenie całego kraju.

Nadrzędnym celem mojej pracy jest dogłębna analiza potrzeb i wymogów Klienta, która w połączeniu z najwyższej, jakości usługą, wieloletnim doświadczeniem, dyskrecją i wzajemnym zaufaniem w konsekwencji pomaga w uzyskaniu możliwie korzystnego finału prowadzonych przeze mnie spraw.

Prowadząc własną praktykę adwokacką, świadcząc bieżące i kompleksowe doradztwo gospodarcze oraz obsługę transakcyjną staję zawsze na najwyższym poziomie, by wraz z całym zespołem Kancelarii godnie reprezentować Klienta, dbać o jego sprawy oraz doprowadzać do szczęśliwego ich zakończenia.

Oferuję swoim Klientom bezpieczeństwo prawne zarówno w ramach bieżącej obsługi, jak i w aspektach pobocznych związanych z wyzwaniami, jakie stawia codzienność.

Kancelaria świadczy usługi doradcze na wszystkich etapach procesu sądowego. Prowadzimy sprawy karne oraz szeroko rozumiane sprawy cywilne, gospodarcze, administracyjne oraz z zakresu prawa pracy.

Obsługujemy także takie specjalizacje jak sprawy rodzinne, postępowania spadkowe i podział majątku.

mec. Jarosław Błaszkiewicz - Kancelaria Adwokacka Grodzisk Mazowiecki

Zapraszam do współpracy
mec. Jarosław Błaszkiewicz